چاپ و نشر جهانی کتابهای علمی به زبان فارسی، انگلیسی و..

معرفی و انتشار کتب علمی حاصل از پایان نامه، پژوهش و تحقیقات دانشگاهی ایران در خارج از کشور

دانش های بنیادی – در آستانه سال نو میلادی، سایت نیوساینتیست فهرستی از بهترین کتاب‌های علمی را تهیه و خواندن آن را در تعطیلات به خوانندگان خود توصیه کرده است. ما هم خواندن این کتابها را به شما توصیه می کنیم!

 

بازماندگان؛ نوشته ریچارد فورتی

ریچارد فورتی دیرین‌شناسی بازنشسته است و در این کتاب خواننده را با خود به اعماق زمان می‌برد، گونه‌های جانوری را تعقیب می‌کند که از انقراض سرباز می‌زنند و با الهام از یک دوره شغلی پربار، داستان‌های مسحورکننده‌ای را تعریف می‌کند.

۴ درصد جهان؛ نوشته ریچارد پانک

در این کتاب پژوهشی معصومانه، ریچارد پانک به کاوش در این خصوص می‌پردازد که چرا ما هنوز طبیعت ماده تاریک و انرژی تاریک را نمی‌شناسیم، اگرچه آنها ۹۶ درصد جهان ما را تشکیل داده‌اند.

چطور هیپی‌ها فیزیک را نجات دادند؛ نوشته دیوید کیسر
این کتاب ماجراهای گروه Fundamental Fysiks است، جمعی دوستانه از فیزیک‌دانان دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که مرزهای علوم تجربی را از دهه ۱۹۷۰ / ۱۳۵۰ گسترش داده‌اند. شعار این گروه این است: «خفه شو و حساب کن!»

تکامل؛ نوشته جی هوسلر
این کتاب، کتاب مصور باشکوهی است که داستان تکامل گونه‌های مختلف موجودات زنده بر روی زمین را از زبان بیگانگان اهل سیاره گلارگال بازگو می‌کند.

کوبیدن در آسمان؛ نوشته لیزا رندال
این راهنمای خودمانی، کارهای سخت و پیچیده‌ای را که در خط مقدم فیزیک ذرات انجام شده است آشکار می‌کند و آنها را توضیح می‌دهد. تاثیر این کتاب مثل این است که به پشت پرده‌های شهر اوز رفته باشید و جادوگر شهر، یک تور آشنایی کامل برای شما گذاشته باشد.

ضربان قلب خورشید؛ نوشته باب برمن
باب برمن، اخترشناس و داستان‌گویی حرفه‌ای است. وی در این کتاب داستان ستاره محبوب ما را با استادی تمام تعریف می‌کند، سپس شما را رها می‌کند تا خودتان به تماشای شفق قطبی بنشینید.

واقعیت پنهان؛ نوشته برایان گرین
برایان گرین یک فیزیک‌دان نظری است که در این کتاب، ایده‌های انتزاعی درباره دنیاهای موازی را به شیوه‌ای سرگرم‌کننده و قابل فهم توضیح می‌دهد.

۱۴۹۳؛ نوشته چارلز سی. مان
۱۴۹۳ یک داستان پیچیده است که برای مطالعه وسواسی نوشته شده است، چرا که طبیعت متناقض‌نمای اثرات بوم‌شناسی را که جهان را به یکدیگر مرتبط می‌کند به تصویر کشیده است.

مبانی تغییرات آب‌وهوای جهانی؛ نوشته اورین اچ. پیلکی و کیث سی. پیکلی
در این کتاب که در خصوص مبانی تغییرات آب‌وهوایی است، تصویرسازی‌های باشکوهی که از عکس‌های هوایی و ماهواره‌ای الهام گرفته، این فاجعه جهانی را به شکلی هنری به تصویر کشیده است.

کتاب فیزیک؛ کلیفورد پیک‌اوور
این کتاب مصور پر زرق و برق با رعایت تسلسل تاریخی، مهم‌ترین لحظات تاریخ فیزیک را از مه‌بانگ تا مه‌چاک (Big Rip) –یک سناریوی محتمل برای پایان جهان- بازگو می‌کند.

ماوراءالطبیعه؛ نوشته ریچارد وایزمن
ریچارد وایزمن که یک روان‌شناس است، در این کتاب با لحنی شوخ و بذله‌گو تشریح می‌کند که چرا آنچه حوادث ماوراء طبیعی نامیده می‌شود، شگفت‌آوری کمتری در مقایسه با کارکرد درونی پیچیده مغز ما دارد.

اینجا روی زمین؛ نوشته تیم فلانری
این کتاب که بخشی از آن تفسیر ترسناکی از نحوه‌ای است که ما چیزها را تخریب می‌کنیم، و بخش دیگر آن با نگاهی خوش‌بینانه بیان می‌کند که ما چطور می‌توانیم آن آسیب را ترمیم کنیم؛ کاوشی شگرف از ابرارگانیزم پیچیده‌ای است که انسان نامیده می‌شود.

علم پرواز؛ نوشته برایان کلگ
هر چیزی که شما تاکنون می‌خواستید درباره دانش پرواز بدانید در این کتاب وجود دارد: از مزه وحشتناک چای ولرم هواپیما گرفته تا اینکه انسان چگونه در یک استوانه آلومینیومی تحت فشار، نیروی جاذبه را به مبارزه می‌طلبد.

دایره‌المعارف دانش؛ نوشته وودن بوکز
این مجموعه شش جلدی؛ طراحی برازنده، کاریکاتورهای آموزنده و توضیحات عالی را ترکیب کرده است تا دانش و ریاضیات را توضیح دهد.

منبع: خبر آن لاین (لینک: www.khabaronline.ir/detail/187621)

لطفا جهت دریافت مشاوره در مورد نشر جهانی با شماره تلفن 88482109-021 و برای نشر داخلی با شماره تلفن ۰۹۲۰۶۳۴۷۶۶۲ تماس گرفته و یا پرسش خود را برای ما به ایمیل [email protected] ketabelmi.com ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.


خدمات تخصصی کتاب علمی

the_title()

خدمات ترجمه کتب علمی و متون

با کمک خدمات ترجمه متون علمی ما، شما می توانید ...

the_title()

خرید کتب علمی از فروشگاه ها

با توجه به تجربه و روابط کتاب علمی امکان سفارش ...

the_title()

چاپ کتاب علمی از پایان نامه

پایان نامه تحصیلی، شاید نخستین گزارش تحقیق جدی علمی محققان ...

the_title()

چاپ مجدد و توزیع جهانی کتاب

با کمک خدمات ما، کتاب علمی و دانشگاهی شما به ...

the_title()

ثبت کپی رایت تخصصی کتب و مقا

جهت ثبت رسمی کپی رایت کتاب، مقاله و یا دیگر ...