چاپ و نشر جهانی کتابهای علمی به زبان فارسی، انگلیسی و..

معرفی و انتشار کتب علمی حاصل از پایان نامه، پژوهش و تحقیقات دانشگاهی ایران در خارج از کشور

خانه » صفحه اصلی » فرایند ارائه خدمات چاپ و نشر جهانی کتاب علمی و دانشگاهی

گروه خدمات چاپ و نشر جهانی کتاب علمی (KetabElmi) مفتخر است با همکاری انتشارات مهر ماهور برای نخستین بار با ارائه تسهیلات چاپ کتب علمی ایرانی و فارسی در خارج از کشور و معرفی و توزیع جهانی آن توسط معتبرترین شرکت های نشر و توزیع جهانی این آثار در خدمت جامعه علمی و پژوهشی کشور عزیزمان باشد.

مطالب حاصل از تحقیق و پژوهش دانشگاهی شما می تواند پس از بررسی و تایید گروه علمی کتاب علمی، به صورت یک کتاب علمی به همان زبان فارسی و یا به صورت ترجمه شده و در قالب کتابی به زبان انگلیسی، فرانسه، عربی و…، توسط American Academic Research و یا ناشران معتبر بین المللی دیگر منتشر شده و در سطح جهانی معرفی و عرضه گردد. همچنین امکان چاپ و نشر آثار در داخل کشور از طریق انتشارات مهر ماهور فراهم شده است.

بدین ترتیب شما می توانید با اطمینان و صرف هزینه بسیار مناسبی، ضمن انتشار نتایج تحقیقات خود در قالب یک کتاب جهانی، به ثبت مالکیت معنوی یا همان کپی رایت آثار خود نیز اقدام نمایید.

فرایند کاری چاپ جهانی کتاب علمی به زبان ساده در زیر آمده است:

البته کتاب هایی که پیش از این توسط ناشران داخلی منتشر شده اند، نیازی به تایید علمی نداشته و می توانند تحت نام و شابک همان ناشر ایرانی و یا یک ناشر معتبر خارجی در خارج از کشور مجددا منتشر و توسط شرکت بین المللی آمازون به علاقه مندان معرفی و توزیع گردند.

خواهشمند است برای اطلاع از شرح کلیه خدمات کتاب علمی در زمینه آماده سازی، چاپ، نشر و معرفی جهانی کتاب های علمی پژوهشی خود به صفحه شرح خدمات مراجعه فرمایید.

لطفا جهت دریافت مشاوره در مورد نشر جهانی با شماره تلفن 88482109-021 و برای نشر داخلی با شماره تلفن ۰۹۲۰۶۳۴۷۶۶۲ تماس گرفته و یا پرسش خود را برای ما به ایمیل [email protected] ketabelmi.com ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.


خدمات تخصصی کتاب علمی

the_title()

خدمات ترجمه کتب علمی و متون

با کمک خدمات ترجمه متون علمی ما، شما می توانید ...

the_title()

خرید کتب علمی از فروشگاه ها

با توجه به تجربه و روابط کتاب علمی امکان سفارش ...

the_title()

چاپ کتاب علمی از پایان نامه

پایان نامه تحصیلی، شاید نخستین گزارش تحقیق جدی علمی محققان ...

the_title()

چاپ مجدد و توزیع جهانی کتاب

با کمک خدمات ما، کتاب علمی و دانشگاهی شما به ...

the_title()

ثبت کپی رایت تخصصی کتب و مقا

جهت ثبت رسمی کپی رایت کتاب، مقاله و یا دیگر ...